lampy.png

 

http://www.lampy-ogrodowe.com.pl/gfx/menu1a.gifhttp://www.lampy-ogrodowe.com.pl/gfx/menu2a.gifhttp://www.lampy-ogrodowe.com.pl/gfx/menu3a.gifhttp://www.lampy-ogrodowe.com.pl/gfx/menu4a.gifhttp://www.lampy-ogrodowe.com.pl/gfx/menu5a.gif

 

Tu kupisz lampy

·         ogrodowe

·         parkowe

·         uliczne

 

Bardzo duży wybór

 

- ZAPRASZAMY -    

ogrodowe.jpg

 

ftp://ftp.marpol-sklep.pl/serwis/gfx/h_regulamin.gif

 

 

WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy firmy MARPOL, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem http://marpol.sklep.pl/ umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym MARPOL są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

3. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.
4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez MARPOL na stronach sklepu internetowego.
5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, MARPOL zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
7. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
9. W przypadku nie możności dostarczenia towaru w określony przez Klienta w formularzu zamówienia sposób, MARPOL zastrzega sobie prawo do zmiany sposobu dostarczenia towaru po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem.
10. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je MARPOL, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na MARPOL.

GWARANCJE I REKLAMACJE

11. Towary oferowane w sklepie internetowym MARPOL są objęte gwarancją producenta i dostarczane z odpowiednimi kartami gwarancyjnymi, jeżeli takowe dostarcza producent.
12. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z MARPOL lub z odpowiednim serwisem, o ile jego adres został podany na karcie gwarancyjnej. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest dowód zakupu oraz karta gwarancyjna, jeżeli takową Klient otrzymał wraz z zamówionym towarem.
13. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia.
14. Pkt. 13 nie ma zostosowania jeżeli Towar odesłany przez Klienta posiada ślady montażu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

 

 

ul. Kwiatowa 10, 94-227 Łódź
tel./fax: +48 (42) 637-67-37
ftp://ftp.marpol-sklep.pl/serwis/clip_image001.gif

 

 

 

Jesteśmy na allegro

Copyright 2010 by Marpol